برای نظافت وقت نداری؟

از الوپاک نظافت چی رزرو کن!

عمومی

alopak121.com یک پلتفرم انلاین است. ما کاربران وبسایت خود را به نظافت چیان که ما به انها الوپاک میگوییم، متصل کرده ایم. شما میتوانید یک رزرو تکی و یا یک جدول زمانبندی برای یک نظافت منظم را در سه مرحله آسان ، ایجاد کنید:
1-آدرس رو وارد کن
2-زمان رو انتخاب کن
3-پرداخت کن

الوپاک یک شرکت تمیز کاری نیست. ما یک مکان تجاری انلاین هستیم که مشتری هایمان را با نظافت چیان، ارتباط میدهیم. امتیاز دهی های ساعتی به شکلی شفاف ، در سایت ما موجود است. بدون انتظار برای نقل قول ها و بدون هزینه ی مخفیانه.

شما میتوانید در زمان اولین رزرو خود ، ثبت نام کنید . بعد از اولین رزرو موفق ، شما یک ایمیل تاییدیه حاوی یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور و ورود به صفحه الوپاک خود، دریافت خواهید کرد.

اگر شما رمز عبور خود را هنگام ورود به سایت ، فراموش کرده اید ، به سادگی آدرس ایمیل خود را وارد کرده و بر روی "فراموشی رمز عبور" کلیک کنید. ما یک ایمیل حاوی یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید ، به شما ارسال میکنیم. 

ما خدمات نظافتی تجاری را نیز ارائه میدهیم.برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی نظافت تجاری مراجعه و برای گفتگو در باره امکانات مورد نیاز برای محل کارتان ، درخواست تماس کنید. ما با شما در باره ی انتخاب ها و نیازهایتان ، قبل از رزرو ، صحبت خواهیم کرد. هر مکان تجاری ای ، خاص است . پس ما میخواهیم مطمئن شویم که شما دقیقا میدانید که چه نیاز دارید.


همین الان سفارش دهید

رزرو

ما مستقیما پس از دریافت رزرو انلاین شما ، یک ایمیل تاییدیه برایتان ارسال خواهیم کرد. به محض اینکه یک الوپاک مناسب برایتان یافتیم، شما دومین ایمیل تاییدیه را که شامل تمامی اطلاعات رزرو از جمله تاریخ – زمان و کسی که به عنوان الوپاک انتخاب شده است می باشد را دریافت خواهید کرد.

سیستم رزرو ما، تعداد اتاق ها و حمام هایی را که باید نظافت شوند از شما میخواهد. همچنین سرویس های نظافتی اضافه (مانند نظافت درون اجاق گاز) را از شما میخواهد و سپس مدت زمان تخمین زده شده که برای رزرو شما نیاز است را به شما ارائه میدهد.

اگر نظافت چی به ما اطلاع دهد که زمانی بیشتر از مدت زمان رزرو شده ،نیاز است ،ما برای هماهنگی ، شما تماس خواهیم گرفت. کمترین زمان ممکن برای رزرو ، 2 ساعت است. 

شما میتوانید رزروتان را ، تا 24 ساعت قبل از اغاز جدول زمانبندی ، به صورت رایگان ، تغییر داده ،لغو کنید. هر گونه لغو یا اصلاح رزروی که در کمتر از 24 ساعت از زمان برنامه ریزی شده برای اغاز نظافت، صورت گیرد، شامل هزینه های لغو یا اصلاح معادل با هزینه دو ساعت نظافت کاری است.

رضایت مشتریان، برای ما بسیار مهم است.لطفا بعد از هر بار تمیزکاری، به نظافت چی خود رای دهید تا مطمئن شویم که میدانیم ، هر نظافت چی، چه عملکردی را ارائه میدهد. اگر از نتیجه نظافت راضی نیستید، با تیم خدمات مشتریان الوپاک در تماس باشید.

برای فهمیدن اینکه الوپاک در محدوده شما در دسترس است یا نه، به سادگی، نام شهر خود را در صفحه اصلی وارد کنید.

همین الان سفارش دهید

نظافت

هر نظافت چی ، از یک فرایند ثبت نامی، عبور میکند.

این به شما بستگی دارد. ما توصیه میکنیم که شما حداقل برای اولین رزرو خود، در منزل باشید. شما میتوانید در صورت نیاز، با نظافت چی خود ارتباط داشته باشید.

بله. شما میتوانید افرادی که قبلا رزرو کرده اید را در حساب کاربری خود مشاهده کنید.هنگام رزرو بعدی، شما به سادگی میتوانید نظافت چی مورد نظر را، از لیست ،انتخاب کنید.

بله نظافت چی تمامی وسایل و تجهیزات را، مهیا میکند. اگر شما میخواهید خودتان لوازم را مهیا کنید،به ما اطلاع دهید. البته اگر مکان شما دارای محصولاتی است که باید مراقبت شوند(مانند یک محصول حساس که به عنوان کفپوش استفاده میشود) به شما توصیه میکنیم که تجهیزات را خودتان، مطابق با محصولتان،فراهم کنید.

• محصولات پاک کننده(تمیز کننده توالت،تمیز کننده های کلی با هدف خاص، شیشه پاک کن ،مواد شویند) • تجهیزات پاک کننده(طی و سطل،جارو،برس گرد و سطل اب) • جارو برقی(شامل تمامی تجهیزات اضافه) • 4 عدد لباس(هر کدام برای یکی از موارد زیر) - حمام - توالت - اشپزخانه - دیگر سطوح • اسفنج (یا لباس های اضافی اگر شما ترجیح میدهید) • گردگیر(یا گردگیر پارچه، به انتخاب شما)

بله، شما بعد از اینکه نظافتتان به پایان رسید، یک ایمیل ارتباط با ما دریافت خواهید کرد.بررسی های کوچک را کامل کنید و هر چیزی را که میخواهید ما در مورد الوپاک شما و خدماتی که به شما ارائه دادند، بدانیم، به ما بگویید.

لطفا با کامل کردن فرم ثبت نام، به صورت انلاین، ثبت نام کنید.

در حال حاضر، ما یک رزرو همیشگی را توصیه نمیکنیم.شما تنها میتوانید برای کار های کلی خانگی، یا خدمات نظافتی شرکتی، رزرو انجام دهید.

همین الان سفارش دهید

پرداخت

لطفا برای مشاهده ی تمامی صورت حساب ها، به حساب الوپاک خود، وارد شوید.

بله . یک صورتحساب الکترونیکی،برایتان ارسال خواهد شد.

نرخ ساعتی قیمت برای یک رزرو یک هفته ای یا دو هفته ای، از 10 هزار تومان شروع میشود.

در حال حاظر ما پرداخت انلاین را قبول میکنیم.

خیر،تمامی پرداخت ها، غیر نقدی هستند.

همین الان سفارش دهید