نظافت منزل توسط خانم

نظافت قابل اعتماد و حرفه ای از ساعتی 12 هزار تومانرزرو خدمات نظافتی

نظافت منزل توسط خانم جوان ومتعهد

خدمات نظافتی قابل اعتماد برای خانه شما

اجازه ندهید كارهای خانه تمام وقت شما را بگیرد. خدمات نظافتی منزل خود را رزرو كنید و اوقات فراغت با انجام دادن كارهای لذت بخش بگذرانید. در كمكی، ما میدانیم كه اجازه دادن به كسی برای ورود به منزلتان نیازمند اعتماد است. نباید به هركسی اجازه ورود داد. به همین دلیل ما نظافتچیان خود را با دقت فراوان انتخاب می كنیم.

رزرو خدمات نظافت منزل فقط یك لحظه طول می كشد. پیدا كردن ارائه دهندگان خدمات نظافتی قابل اعتماد و ثبت شده از این آسان تر نمی شود. در قسمت ثبت سفارش، مشخصات منزل خود را وارد كنید، تا ما نظافتچی مناسب شما را پیدا كنیم. ما كلیه خدمات موردنیاز شما را پوشش میدهیم. عقب بنشینید و استراحت كنید. كمكی خانه شما را بی عیب و تمیز می كند.

بنابراین الان نظافتچی رزرو كنید و به مشتری خوشحال آینده كمكی تبدیل شوید!

نظافتچی خانم را همین الان سفارش دهید

رزرو نظافتچی خانم

با یك منزل تمیز آخر هفته آرامی داشته باشید

كمكی خدمات نظافتی قابل اعتماد و محلی شماست كه می توانید اعتماد كنید. رزرو خود را انجام دهید و زمان های صرف شده برای شستشو، پاك كردن، گردگیری و جارو كردن را دوباره بدست آورید. خدمات نظافتی ما شامل موارد زیر است:

  • گردگیری و پاك كردن تمام سطوح در دسترس
  • جارو كردن و گردگیری كف (جاروبرقی را مشتری تهیه میكند)
  • پاك كردن بیرون تمام كابینت ها و درآورها
  • تمیز كردن حمام (كاشی حمام، وان حمام، دستشویی، توالت)
  • براق كردن آینه ها
  • خالی كردن سلطل زباله

توضیحات كامل خدمات نظافتی را در بسته خدمات نظافتی ببینید. همچنین می توانید خدمات اضافه را در پایین لیست مشاهده و رزرو كنید. تعرفه خدمات اضافه نیز همان ١٠ هزار تومان در ساعت برای یكبار رزرو و ٩ هزار تومان در ساعت برای رزرو معین می باشد.

در ٣ مرحله آسان یك نظافتچی رزرو كنید

خدمات اضافه نظافتی

اجاق

هركسی علاقه كمی به كارهای نظافتی دارد. اما هیچكس از شسشوی اجاق كثیف لذت نمی برد. پس چرا به كمكی اجازه نمی دهید به شما كمك كند؟ خدمات نظافتی اجاق را به رزرو خود اضافه كنید تا ما شما را با یك اجاق بسیار تمیز تنها بگذاریم.

پیدا كردن نظافتچی اجاق

قفسه و كمد

داخل كمدهای شما كثیف تر از آنچه كه شما فكر می كنید است. كه معمولا نظافتچیان آن را نادیده می گیرند. تا جایی كه ما می دانیم. نظافت كمد را به سفارش خود اضافه كنید تا ما آنها را به آنچه لایق شماست تبدیل كنیم.

رزرو نظافت كمد

پنجره ها

خوردشید را دوباره به خانه خود راه دهید. دیگر نیازی به مبارزه با لكه های صابون روی پنجره و گرد و غبار آستانه پنجره نیست. فقط كافیست نظافت پنجره را انتخاب كنید تا شیشه های خود را درخشان كنید. خدمات نظافتی پنجره را رزرو كنید و پنجره هایتان را در نور كامل ببینید!

رزرو نظافت پنجره

یخچال

آیا می دانید درآور یخچال شما می تواند شامل حدود ٨٠٠٠ باكتری در هر سانتی متر مربع باشد؟ درواقع یخچال یكی از كثیف ترین مناطق آشپزخانه است. بنابراین این مهم است كه بطور منظم آن را كاملا تمیز كنید. زندگی ساده تر نیست اگر كس دیگری برای شما انجام دهد؟

یخچالتان را تمیز كنید

اتو

خوردشید را دوباره به خانه خود راه دهید. دیگر نیازی به مبارزه با لكه های صابون روی پنجره و گرد و غبار آستانه پنجره نیست. فقط كافیست نظافت پنجره را انتخاب كنید تا شیشه های خود را درخشان كنید. خدمات نظافتی پنجره را رزرو كنید و پنجره هایتان را در نور كامل ببینید!

رزرو نظافت پنجره

خدمات نظافتی منزل خود را رزرو كنید

رزرو نظافتچی

برای خدمات نظافتی موردنیاز خود كمكی را انتخاب كنید

خدمات نظافتی موردنیاز خود را انتخاب و بصورت آنلاین رزرو كنید. در ٣ مرحله آسان و فقط در ٦٠ ثانیه رزرو خود را انجام دهید. آدرس محل سكونت و تاریخ و ساعت مورد نظر خود برای نظافت را وارد نمایید. سپس از طریق كارتهای اعتباری عضو شتاب و بصورت آنلاین پرداخت خود را انجام دهید.

شما می توانید در مرحله دوم خدمات اضافه نظافت منزل را انتخاب كنید. برای چك كردن نظافتچی قابل اعتماد در منطقه شما: نام شهر خود را در صفحه اصلی وارد نمایید، و یا از طریق یكی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. تیم خدمات مشتریان برای پاسخگویی به هرگونه سوال سما در مورد خدمات كمكی در دسترس است.

شعبه شمال : 22452697شعبه غرب : 44158949 شعبه مرکزی : 86021458 شعبه شرق : 77139530 شعبه سعادت آباد : 86020387